Stavební činnost 

Rekonstrukce panelových domů

Naším vrcholným produktem je péče o panelové domy. Provádíme výměnu původních oken a dveří za špičková plastová a hliníková, rekonstrukce balkónů, zateplení a izolace plochých i sedlových střech a v neposlední řadě zateplení fasád. Disponujeme veškerým technickým vybavení pro realizace zateplení obytných domů včetně velkého množství kompletních systémů lešení. Zajišťujeme přípravu podkladů pro získávání dostupných dotačních titulů.

Fasády

Kromě panelových domů oblékáme do nových kabátů také veškeré další typy stavebních objektů. Naši fasádníci navštěvují pravidelná školení a jsou již roky specializováni pouze na tuto činnost. Jsme v úzkém kontaktu s výrobci a dodavateli fasádních systémů a tyto práce provádíme v úzké spolupráci s nimi. Výsledky naší práce dosahují špičkové kvality a splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu i design.

Monolity

Kromě klasického využití betonu pro konstrukce staveb různého charakteru se stále častěji objevuje jako součást moderní architektury při vytváření celkového vzhledu různých objektů.  Jeho široké využití uplatňujeme pří výstavbě bytových domů, silničních staveb, opěrných zdí, plotů, vodohospodářských staveb či objektů pro zemědělskou výrobu.

Pro tyto účely využíváme moderní technologie, značkové bednění umožňující širokou variabilitu konstrukcí a v neposlední řadě zajímavé provedení  pohledových povrchů.

Novostavby

Provádíme stavby rodinných domů na klíč. Navrhneme, poradíme, postavíme. Individuální přístup u každého projektu je naprostou samozřejmostí. Vítáme nové výzvy a investory s netradičními projekty.

Rekonstrukce

Významný podíl našich zakázek tvoří rekonstrukce. Mezi ty nejvýznamnější, které jsme úspěšně zrealizovali v poslední době patří např. přestavba hotelu Terasy v Železné Rudě na 36 bytů, rekonstrukce a přístavba hotelu Löwenstein v Konstantinových Lázních, kompletní rekonstrukce bytového domu v Sušici o 12 bytech, sokolovna a Sportcentrum v Plzni Božkově a další.

Inženýrské sítě

Vlastníme kompletní vybavení pro realizace zemních prací, zhotovení infrastruktury a stavbu finální komunikace. Naši zkušení specialisté zasíťují i Váš stavební pozemek a provedou požadované terénní úpravy.

Ostatní

Za dlouho dobu fungování naší společnosti máme úzce navázanou spolupráci s mnoha subdodavateli různých oborů. Spolupracujeme již pouze s prověřenými řemeslníky, za jejichž práci jsme schopni nést plnou záruku. Máme tak již vyselektovány pouze vysoce odborné a zodpovědné pracovníky např. z oborů : truhláři, tesaři, pokrývači, obkladači, elektrikáři, instalatéři a topenáři apod…